Leaders of Learning

Öğrenme liderleri olarak “öğrenmeyi” her yönüyle keşfetmeye hazır mısınız?

Harvard Üniversitesi ile "Leaders of Learning" eğitimi 25 Mart'ta başlıyor!

 

 

Neler Öğreneceksiniz:

√ Kişisel öğrenme teorinizi nasıl belirleyeceğinizi,
√ Liderliğin farklı öğrenme ortamlarında nasıl göründüğünü,
√ Bir kurumun yapısının öğrenme teorilerine nasıl yansıdığını,
√ Fiziksel ve dijital tasarımın öğrenmeyi nasıl şekillendirdiğini,
√ Nörolojinin öğrenmenin geleceğini nasıl etkileyeceğini.

 

 

“Öğrenmeyi” keşfetmeye hazır mısınız?

Öğrenmek nedir, hiç düşündünüz mü? Bir şeyleri nasıl öğrendiğimizi hiç merak ettiniz mi? En iyi nasıl öğrenebildiğinizi biliyor musunuz? Mesela not alarak mı daha iyi öğrenirsiniz yoksa dinleyerek mi? Peki, öğrenmeye dair kişisel bir teoriniz var mı?
Leaders of Learning programında, kendi kişisel öğrenme teorinizi belirleyecek ve bu teorinin değişen öğrenme ortamına nasıl uyabileceğini keşfedeceksiniz. Bu eğitim programı, sadece okullara değil, daha geniş ve büyük anlamda bir “öğrenme”ye odaklanıyor.
Eğitim sektörü muazzam bir dönüşümden geçiyor ve bu dönüşüm önümüzdeki yıllarda da hız kesmeden devam edecek. Nasıl öğreniriz, ne öğreniriz, nerede öğreniriz, neden öğreniriz gibi soruları bu eğitim programında tekrar gözden geçireceğiz. Leaders of Learning programında, Harvard Üniversitesi’nden Profesör Richard Elmore’un önderliğinde, Pearson Türkiye ve ETZ Akademi güvencesiyle öğrenme, liderlik, organizasyon yapısı ve fiziksel tasarım kavramlarını derinlemesine inceleyeceğiz.

 

 

Açıklama ve Kazanımlar

Nasıl öğreniyoruz, ne öğreniyoruz, nerede öğreniyoruz ve neden öğreniyoruz? Bütün bu soruların cevap bulacağınız bu eğitimde kendi öğrenme teorinizi tanıyacak aynı zamanda fiziksel & dijital tasarımın öğrenmeyi nasıl etkilediğini kavrayacaksınız.
Harvard Üniversitesi Profesörü Richard Elmore, ETZ Akademinin uzman eğitmeni Tuncer Can ve Pearson Professional Türkiye öğrenme koçu Tutku Çavuşoğlu rehberliğinde, 10 haftalık yepyeni bir öğrenme deneyimini harmanlanmış öğrenme metodu ile keşfedeceksiniz.

Eğitim dili İngilizce'dir.